معرفی

 شرکت اندیشه فن آوری محیط که با نام تجاری آفـامـو حضور خود در بازارهای داخلی و خارجی را اعلام داشته، با تکیه بر تجارب بیش از چهاردهه تولید موفق کارخانه صنایع فلزی اشتری به مدیریت آقای عباسعلی اشتری و نیز پشتکار و خلاقیت مدیران و کارکنان جوان خود راهی روشن در جهت تولید زیباترین و استانداردترین محصولات حوزه مبلمان آشپزخانه، منزل و اداری را می پیماید.

این شرکت با توجه خاص نسبت به کیفیت محصول تولیدی و خدمات جنبی، درصدد است پس از تامین بازارهای داخلی، مهیای تامین بازارهای منطقه گردیده و درگامی فراتر، صادرات به تمامی کشورهای دارای پتانسیل مصرف این قبیل محصولات را برنامه ریزی نماید. از اینرو، این شرکت همچنین آمادگی دارد کلیه امکانات تولیدی و بازرگانی خود را در اختیار بازرگانان فعال در زمینه صادرات محصولات مشابه قرار داده تا ضمن دستیابی به حداکثر تولید و اشتغال زایی داخلی و نیز سودآوری دو سویه برای طرفهای تجاری خود، افقهای بزرگتری را در کشورهای همسایه جستجو نماید.
توجه آفـامـو به ارگونومی بدن انسان و تعامل نزدیک ایشان با پزشکان ارتوپد به عنوان مشاورانی متخصص باعث گردیده محصولات تولیدی آفــامــو متناسب با بدن انسان و مناسب اسکلت طبیعی بدن تولید و عرضه گردد.
آفـامـو با دراختیار داشتن کارگاه های تولیدی مختلفی از جمله تراشکاری، فلزکاری، آبکاری، درودگری، شیشه بری، رویه کوبی، رنگ کاری و مونتاژ و همچنین واحدهای طراحی فنی و تبلیغاتی، مجموعه کاملی از نیازهای صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی را تامین نموده و از این گزار در تلاش است محصولاتی متنوع، زیبا و مناسب سبد مالی خانواده ایرانی را تهیه و به بازار عرضه نماید.
همکاری آفـامـو با آزمایشگاه های مجهز آبکاری و رنگ، امکان تولید محصولاتی فراتر از استاندارد و با کیفیتی هماهنگ با اقلیم های مختلف جغرافیایی کشور را فراهم آورده است.
شبکه توزیع رو به گسترش محصولات آفــامــو در تهران و سایر شهرهای کشور، و نیز همکاری بلند مدت این شرکت با طراحان و دکوراتورهای معتبر داخلی، بسط و گسترش بازار این نشان تجاری ایرانی را بیش از پیش فراهم آورده و خواهد آورد.

فروشگاه ها و نمایندگی های آفـامــو در سراسر کشور در خدمت آسایش خانواده ایرانی . . .